HİZMETLERİMİZ

GRAFİK HİZMETLETİ
Sizin için, yaratıcı fikirlerimiz ile beklentinizi karşılayacak grafik hizmetleri…

REKLAM ÇALIŞMALARI
Markanızın prestij, satış ve duygusal bağlılığını hissettirecek renkli çalışmalar.

WEB HİZMETLERİ
Sürekliliğini kazanmış internet çağında kalitenizi  yansıtalım.

PR DESTEĞİ
Kurum içi ve kurum dışı  tüm halkla ilişkiler çalışmalarınıza destek.

KİŞİSEL ÇÖZÜMLER
Ajans bünyesindeki çalışmalarımızı sadece firma bazında değil, bireysel müşterilerimiz ile de yürütmekteyiz.

Hakkımızda


Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçilerinizde ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar.Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar.

Klişe Ajans, birlikte çalıştığı kurum ve kişilerle tam bir uyum yakalamayı amaçlar. Neden bir araya gelindiğini anlar, projeler için yapılabilecek katkıyı tanımlar ve belirlenen iş takvimini en iyi şekilde yürütür. Ulusal bazda farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için geliştirdiğimiz stratejiler ve uygulamalar ile ideal bir çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz. İş ortaklarımızın hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru hedef kitleye, doğru mesajları iletebilmelerini sağlıyoruz.

Klişe Ajans olarak, yaratıcı fikirler doğrultusunda hizmet verdiğimiz markalara değer katmak hedeflerimiz arasında. Profesyonel disiplini, amatör ruh, farklılık yaratma duygusu ve yaratıcı fikirlerle birleştirerek iş ortaklarımız için her zaman doğru olanı yapmaya yönelik çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ve ulaşmayı hedefledikleri kitleleri ile ortak bir dil yaratmış oluyoruz. Etik değerlere önem veren çalışma sistemi, ekip çalışmasından yana iş yürütme hareketi ve çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile Klişe Ajans olarak her zaman yanınızdayız.

En önemlisi verdiğimiz hizmeti profesyonellik ve sevgi eşliğinde yürütürüz.

Çünkü işimizi severek yaparız…